مقررات وب سایت انتشارات  جامی

 1. تمامی کالاهای پس از ثبت سفارش و پرداخت وجه از انبار جمع‌آوری و جهت ارسال آماده سازی می شود..
 2. شیوه ارسال به سه صورت ارسال با پیک (مخصوص تهران)، ارسال با پست، ارسال از طریق تیپاکس و به انتخاب مشتری می­باشد.
 3. مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و پس از ارسال، کد رهگیری مرسوله پستی در اختیار مشتریان قرار می­گیرد که از طریق نشانیpost.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.
 4. کلیه کتاب‌های عرضه شده در سایت انتشارات جامی دارای مجوز رسمی از وزارت ارشاد جهت چاپ و توزیع می‌باشند و به هیچ عنوان کتاب فاقد مجوز یا ممنوع الچاپ در سایت عرضه نمی‌شود.
 5. در صورتی که موجودی محصولی به پایان رسیده باشد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری و پرداخت وجه، حق کنسل کردن آن سفارش و استرداد وجه سفارش برای انتشارات جامی محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کتاب به اتمام رسیده،  محصول دیگری را جایگزین نماید..
 6. تمامی سفارش های ثبت شده در روز کاری بعد جمع آوری و ارسال می شوند و چنانچه مشتری خواهان ارسال فوری است باید از طریق تماس با شماره تلفن 66400223 در ساعات کاری درخواست خود را مطرح نماید.
 7. در صورتی که سفارش مشتری بعد از ثبت سفارش تا 2 روز کاری ارسال نشود. مشتری می­تواند طی تماس با شماره 66400223 سفارش خود را لغو و درخواست استرداد وجه نماید و وجه پرداخت شده طی 24 ساعت به شماره کارت اعلام شده توسط مشتری واریز خواهد شد.
 8. مدت زمان تحویل بنا به درخواست مشتری از همان روز (ارسال با پیک) تا نهایت یک هفته (ارسال پستی) متغیر است.
 9. چنانچه کتاب ارسالی دارای مشکلات چاپی باشد. مشتری می­تواند طی تماس با شماره 66400223 و ارسال تصاویر مربوطه، مشکل را مطرح نماید و انتشارات جامی بدون نیاز به پرداخت هرگونه هزینه ای مجدداً سفارش مشتری را از طریق پست ارسال می نماید.
 10. ساعات پاسخگویی در روزهای کاری از ساعت 9 الی 16 می باشد.
 11. جهت پرداخت وجه می­توان از درگاه سایت استفاده کنید یا به صورت کارت به کارت مبلغ را واریز نمایید.
 12. اطلاعات هر مشتری (نشانی، شماره‌های تماس، ایمیل و ...) صرفا جهت ارائه خدمات و اطلاع‌رسانی به خود او استفاده می‌شود و به هیچ عنوان استفاده دیگری نخواهد داشت و انتشارات جامی حفظ اطلاعات و حریم شخصی مشتریان را وظیفه خود می داند.
 13. مشتریان می توانند از طریق ایمیل Jaminashr@gmail.com یا تماس با شماره 66400223 انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح نمایند.
 14. ثبت نام در سایت انتشارات جامی و خرید از سایت به معنی قبول تمام قوانین سایت می باشد.

ورود

گذرواژه خود را فراموش کرده اید؟